You are not logged in or registered. Please login or register to use the full functionality of this board...


Post Reply 
 
Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tento modernizovaný model
02-06-2018, 06:06 AM
Post: #1
Thumbs Up Tento modernizovaný model
Právě teď jsme na vrcholu hlavního trendu, který začne se skutečným nedávno odhaleným zvyšováním výkonu. Na základě Adidasu má Power Increase dvě "jednopodlažní podpatek, Adidas yeezy aby vypadal jako bederní polštář, který vlasy spolu se skutečnou mezipodešvou INCREASE naplno vytvářejí lepší a mnohem stabilnější tvar. "

Během uplynulých pár měsíců byly podrobnosti o spolupráci společnosti Hender Scheme s Adidas Originals pomalu oznámeny fanouškům obou značek, přičemž zakladatel Hender Schema Ryo Kashiwazaki poskytl v nedávném rozhovoru více informací o teniskách. Nyní jsou tři siluety, které dostanou léčbu Hender Scheme, oficiálně odhaleny. Spolupráce s MicroPacer, NMD R1 a Superstar přeměňují každou siluetu ze staplového sportovního oděvu na jemný luxus.

Tento modernizovaný model EQT je dodáván s černým / šedým pleteným svrškem se světlejším odstínem šedé na patě, aby získal příjemný kontrast. Přidáním do elegantního vzhledu boty jsou značky na bočních panelech, svařované překryvy, podšívka ze síťoviny, překrytí ze syntetické kůže a světle růžová položená na mezipodešev EVA / gumová podrážka.

Adidas uvolňuje teplo uvnitř patentované kombinace Primeknit a Boost jako součást převzetí NMD. Vlastní logo nepochybně poskytuje ohromný nádech na celkový vzor. Adidas levně Pornstar Gold Bottom a Adidas Superstar Silver Bottom mají platinovou cestu, aby mohli úlohu, zatímco každá barva funguje s hladkými světlými nebo černými koženými svršky pro ještě více standardní souběžnou situaci, uspořádané k posunu 17. března.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)